موسسه حقوقی طنین عدالت

در راستای بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر استواری کشور به اقتصاد مقاومتی که یکی از راه های دست یابی به آن داشتن کارگاه های تولیدی، خدماتی و بازگانی بزرگ در کشور عزیزمان ایران می باشد – موسسه حقوقی طنین همواره آماده است در راستای اوامر و دستورات معظم اله به سهم خود ایفای نقش نماید.
موسسه حقوقی طنین عدالت فرهود در سال 1392 در اداره ثبت شرکت ها با شماره 32670 موسسات غیر تجاری با موضوع ارائه خدمات حقوقی و کارشناسی به عنوان مشاوره حقوقی و وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، شهرداری ها، امور مالیاتی اداره اوقاف، هیأت رسیدگی تحت پوشش وزارت کار و امور اجتماعی، دیوان عدالت اداری، داوری، تنظیم و نظارت بر انواع قراردادها و … تأسیس و به ثبت رسیده است.
این موسسه با همکاری کادری مجرب از وکلای پایه یک دادگستری، مشاوران حقوقی قوه قضاییه، کارشناسان رسمی دادگستری در حوزه کار و حوادث ناشی از کار، اختلافات کارگری و کارفرمایی، بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی و کارشناسان امور ثبتی فعالیت خود را آغاز نمود.

موسسه حقوقی طنین با داشتن دپارتمان های مشاوره ای تخصصی در امور مربوط به تخلیه سرقفلی و حق کسب پیشه- الزام به تنظیم سند رسمی – دعاوی مربوط به چک و سفته – تقسیم و افراز اموال مشاع – قرارداد های شمارکت مدنی – کمیسیون های شهرداری خلع ید – کلاهبرداری – خیانت در امانت – اختلاس – فروش مال غیر – انواع قتل – سوء استفاده از علامت تجاری – سوء استفاده از سفید مهر و سفید امضاء – ضرب و جرح – نفقه – طلاق – مهریه – امور وقفی – فرجام خواهی در دیوان عدالت اداری و اعاده دادرسی در دیوان عالی کشور انجام وظیفه و خدمت می نماید.
اما نکته قابل توجهی که موسسه طنین را از دیگر موسسات حقوقی متمایز می سازد فعالیت تخصصی این موسسه در دعاوی مربوط به اداره کار – سازمان تأمین اجتماعی و اداره امور مالیاتی می باشد که با مشاوره و وکالت تخصصی در این دعاوی و شرکت در جلسات هیأت تشخیص (بدوی) و هیأت حل اختلاف مشکلات و موانع را برای شما کارفرمایان و کارگران محترم برطرف می سازد.
لازم به توضیح است که موسسه حقوقی طنین به جهت حفظ حریم و توسعه فعالیت اقتصادی مشترکین خود اقدام به ثبت انواع شرکت – ثبت انواع برند – ثبت اختراع – ثبت طرح صنعتی – کالای تولیدی شما – ثبت کلیه تغییرات شرکتها – دسته بندی و … می نماید.